ubytování na lipně

Co podniknout na Lipně?

Frymburk má výhodnou polohu uprostřed Lipna – dobrá dostupnost všech výletních cílů a atrakcí (např. Stezka v korunách, Vítkův hrádek, Vyšší Brod, pravý břeh Lipna, Rakousko atd.). Rádi Vám s vyžitím poradíme přímo u nás nebo se můžete inspirovat v Infocentru Frymburk.

Lipno je doslova protkáno hustou sítí cyklostezek (třeba nejznámější Jezerní z Frymburka přes Lipno nad Vltavou do Přední Výtoně) které můžete využít jak na kole tak na inline bruslích nebo si jen vyšlápnou na populární nordic walking.

Pokud nemáte to správné vybavení, půjčoven všeho, co k aktivní dovolené potřebujete je dostatek. Můžete si půjčit i elektročlun, vyrazit na frymburskou pláž nebo do aquaparku když zrovna počasí nepřeje.

Další tipy co tu podniknout si můžete prohlédnout níže dle jednotlivých období. 

Zimní sezóna v plném proudu

3 lyžařské areály
Bruslařská dráha Lipno
Běžky a další zimní radovánky

V okolí Lipna najdete 3 lyžařské areály, když se povede zima tak i nejdelší bruslařskou dráhu na světě (zamrzlé Lipno) a upravené běžecké trasy. Vše na dosah Frymburku. Všechny skiareály jsou uměle zasněžované a každý má něco do sebe.

Vila frymburk ubytovává po celý rok

Po celý rok nabízíme možnost pronájmu celé naší vily, ať už plánujete poklidnou dovolenou, nebo vyrazit na pár dní s přáteli do krásného prostředí šumavské přírody.

Jarní pobyty

 

Jaro na Lipně je krásným obdobím. Ať už řešíte, kam na jarní prázdniny, nebo chcete jen tak vyrazit za krásnou přírodou. Na Lipně najdete opravdu velké množství vyžití. Ať už jde turistiku, brusle, cykloturistiku a památky.

 

 

 

 

 

Letní dovolená

 

Leto na Lipně je opravdovým rájem. Najdete tuvelké množství vyžití. Ať už jde o radovánky jako je koupání, stezka v korunách stromů nebo procházky překrásnou šumavskou přírodou.  Nebo si můžete odpočinou jen tak na pláži. 

 

 

 

 

 

Podzimní pobyty

 

Podzim začíná jedno z nejhezčích ročních období na Lipně. Přijeďte si vyzkoušet nádherné barvy, mlhavá rána a stále ještě teplé dny. Lipno a okolní šumavská krajina se vám odmění nádhernými výhledy, klidnými procházkami a krajinou téměř bez lidí.

 

 

 

 

 

Zimní dovolená

 

Zimního vyžití na Lipně najdete opravdu velké množství. Ať už jde o zimní radovánky jako je lyžování, běžky, bruslení nebo procházky zamrzlou Šumavou. Také si můžete odpočinou ve wellness nebo si užít okolní restaurace a kavárny.

 

 

 

 

 

Zjistěte, zda pro Vás máme volný termín. rádi Vás pohostíme.

Zásady ochrany osobních údajů